Категорії Корисні поради

Ким був батько у Максима Галкіна

Максим Галкін замилував своїми дитячими фото і показав батька

Російський гуморист Максим Галкін з запізненням привітав свою близьку людину з Днем батька, який святкували минулої неділі, 21 червня.

Як повідомив шоумен, він лише зараз дістався до архівних фотографій. На сторінці в Instagram Галкін розмістив серію знімків зі своїм татом Олександром Олександровичем Галкіним.

За словами артиста, його батько був еталоном російського офіцера для тисячі військових, які його знали, шанували і любили, а в армії його пам’ятають досі.

Він пройшов величезний шлях від простого пацана з дуже бідної сільської родини з уральської глибинки до генерала-полковника, який відповідав в СРСР і потім в Росії за все танкобудування і військове автомобілебудування і їхній розвиток і забезпечення цією технікою нашої армії

Також актор зауважив, що його тато був душею компанії, спортсменом, футболістом і талановитим оповідачем.

Нагадаємо, що не так давно Максим Галкін відсвяткував 44-й день народження. У зв’язку з цим дружина артиста Алла Пугачова разом з їхніми дітьми влаштувала йому сюрприз.

Біографія Максима Галкіна – біографія, цікаві факти, досягнення

Максим Олександрович Галкін – російський гуморист пародійного жанру, співак, телеведучий, актор.

Максим Олександрович Галкін з’явився на світ 18 червня 1976 року в Москві. Батько, Олександр Олександрович, був генералом-полковником бронетанкових військ, деякий час був депутатом Держдуми. Мати, Наталія Григорівна, працювала старшим науковим співробітником в Інституті теорії прогнозу землетрусів при РАН. Оскільки батька часто направляли на роботу в різні точки СРСР, сім’я звикла до постійних переїздів. Кілька років Максим разом з батьками жив у Німеччині, потім в Одесі, Улан-Уде, Іркутську. В Одесі хлопчик закінчив три класи, потім ще два класи – в Улан-Уде. Закінчив середню школу Максим вже в Москві, куди повернулася сім’я.

Вже в ранньому дитинстві Максим демонстрував свій талант. У чотири роки, ще в дитячому садку, він вперше провів імпровізований виступ. Як згадували вихователі – дуже цікаве. У школі Галкін активно брав участь у театральних постановках, грав у виставах царя Соломона, Остапа Бендера, дона Карлоса і ще безліч ролей. Незабаром почав цікавитися і пародією. Перед однокласниками вміло копіював вчителів, директора і самих однокласників. У 13 років спародіював Михайла Горбачова. Иаксим просто побачив по телевізору пародію Хазанова і теж вирішив спробувати. Виявилося, що у хлопця це виходить нітрохи не гірше, навіть без попередньої підготовки. У шкільні роки Максим також пробував свої сили в письменницькому справі, навіть почав писати роман «Сили темряви», але не закінчив його.

У 1993 році Максим закінчив гімназію № 1543 і став студентом факультету лінгвістики РДГУ. В 1998 році отримав диплом і вступив до аспірантури. Потім працював над кандидатською на тему «Співвідношення стилістичних систем оригінального та перекладного текстів». З аспірантури Галкін пішов у 2009 році, серйозно посварившись зі своїм науковим керівником.

У 1994 році відбувся акторський дебют Галкіна. У Студентському театрі МДУ він виступав з пародіями у виставі «Фонтани любові до ближнього». Незабаром після цього була вистава «Кабаре 03». У червні 1994 році Максим взяв участь у програмі «Дебюти, дебюти, дебюти» в Театрі Естради. Там він вперше виконав номер «Перемикаючи канали», в якому пародіював Жириновського, Горбачова, Хасбулатова, Урмаса Отта і Єльцина. Незабаром після цього Галкіним зацікавилися відомі артисти: Борис Брунов, Геннадій Хазанов, Михайло Задорнов. Саме завдяки цим людям Галкін зміг пробитися до успіху. Петросян організував перше телевиступ Максима, Хазанов допоміг з організацією дебютного сольного концерту в Театрі Естради. Задорнов і зовсім називав Галкіна своїм наступником.

Починаючи з 2001 року, Галкін починає регулярно проводити сольні концерти. У тому ж року його нагороджують премією «Тріумф». У квітні молодому артисту присуджують премію «Золотий Остап». А в жовтні Галкін дебютував і як співак, виконавши в дуеті з Аллою Пугачової пісню «Будь або не будь». З цього моменту починається активна співпраця Галкіна і Пугачової, спільні гастролі і зйомки на телебаченні. У лютому 2001 року Максим став вести телевізійне шоу «Хто хоче стати мільйонером?», в якому працював до 2008 року. Також у 2001 році Галкін вперше спробував себе в якості телеактера, з’явившись в «Єралаші».

У квітні 2002 року Галкін вперше провів концерт в
залі «Росія». У жовтні було два концерти «А мені – 26!», який під Новий Рік показували перед привітанням президента. У тому ж році вийшов спліт-альбом «Це – любов!» Пугачової і Галкіна. У 2003 році Максим знявся у фільмі «Благословіть жінку» Станіслава Говорухіна і в телемюзикле «За двома зайцями». У 2004 році працював над озвучуванням флеш-серіалу «Клара і Дора. Шалені бабки». У 2005 році Максим і Алла Пугачова стали жити разом. Алла Борисівна пізніше зізналася, що їхні стосунки тривають з 2001 року.

У 2008 році Галкін покинув «Перший канал» і перейшов на телеканал «Росія». У тому ж році він з Аллою Пугачовою вів проект «Дві зірки». Також вів шоу «Зоряний лід» та «Новорічний парад зірок». Потім послідували телепроектів «Танці з зірками» (2009), «Стиляги-шоу» (2010), «Десять мільйонів» (2010), «Хто хоче стати Максимом Галкіним?» (2010), «Добрий вечір з Максимом» (2011). 23 грудня 2011 року Максим Галкін і Алла Пугачова одружилися. У лютому того ж року вони разом вели програму «Ранкова пошта» на «Інтері». У травні 2012 року Максим став членом журі програми «Розсміши коміка».